NL EN FR DE PL
 

INFORMACJA COVIDOWA z 11 listopada r.

WAŻNE OGŁOSZENIE DLA WSZYSTKICH.

Ze względu na zasady i ograniczenia wynikające z pandemii covid, dostęp do kliniki jest możliwy tylko dla klientów. Nie możemy pozwolić na wstęp żadnym osobom towarzyszącym. Wyjątkiem jest rodzic lub opiekun osoby małoletniej (do 17 lat włącznie).

Obowiązuje zasada, że osoby, które mają umówioną wizytę muszą być zdrowe. Jeżeli cierpisz na alergie, prosimy o zgłoszenie tego faktu podczas umawiania się na wizytę. W przypadku wystąpienia kataru, przeziębienia, kaszlu, bólu gardła, duszności lub gorączki przed wizytą w klinice prosimy o kontakt telefoniczny. Umówimy Cię wtedy na nową wizytę.

Przy wejściu do naszej kliniki należy obowiązkowo założyć maseczkę. Bezpośrednio po wejściu należy zdezynfekować ręce po prawej stronie od wejścia.

W klinice lekarz sprawdzi Twoją temperaturę. Jeśli wynosi ona 37,5 stopnia lub więcej, nie możemy Cię przyjąć.

Jeśli nie jesteś w stanie przedstawić żadnego z poniższych dowodów, musisz obowiązkowo wykonać szybki test COVID, przeprowadzony przez naszego lekarza:

  • Świadectwo szczepień. Jeśli jesteś w pełni zaszczepiona/y, a ostatnie szczepienie miało miejsce ponad 14 dni temu (Janssen 4 tygodnie).
  • Zaświadczenie o wcześniejszej infekcji COVID-19 , które nie jest starsze niż 6 miesięcy.
  • Negatywny wynik testu antygenowego, który nie jest starszy niż 24 godziny.
  • Negatywny wynik testu PCR, który nie jest starszy niż 48 godzin.

Jeśli mimo to, nadal masz dolegliwości wymienione wcześniej, zostaniesz poddana/y testowi. Koszt tego szybkiego testu wynosi 10,00 €, które należy uiścić przed rozpoczęciem zabiegu. Negatywny wynik autotestu jest nieważny.

Wymagamy od Ciebie informacji dotyczących Twojej podróży, w zakresie przekraczania granic i kwarantanny, musisz sama dowiedzieć się, co jest konieczne. Różni się to w zależności od kraju i jest regularnie aktualizowane. Nie znamy aktualnych restrykcji dotyczących podróżowania. Możemy jednak przesłać Ci potwierdzenie terminu wizyty e-mailem.

Aby nasza klinika mogła pozostać otwarta, liczymy na Twoje zrozumienie i współpracę.

Zespół Bloemenhove i Kliniki Aborcyjnej w Amsterdamie