NL EN FR DE PL
 

Informacje praktyczne

Na wizytę u nas klinice przychodź zawsze dobrze przygotowana. Dopilnuj, by mieć przy sobie odpowiednie dokumenty i ubranie (w razie potrzeby). Jeżeli przyjeżdżasz na zabieg metodą próżniową lub ambulatoryjny w sedacji, koniecznie musisz być na czczo. Na 24 godzin przed zabiegiem nie możesz ponadto zażywać narkotyków.

Wybór metody

Umawiając wizytę, chcemy wiedzieć, jaką metodę wybierasz. To, jaki zabieg będzie odpowiedni w Twoim przypadku, zależy między innymi od czasu trwania ciąży i Twoich własnych preferencji. Możesz to sprawdzić za pomocą naszego narzędzia ułatwiającego wybór.

Uważnie przeczytaj informacje na tej stronie internetowej, zanim zdecydujesz się do nas zadzwonić. W ten sposób wybierzesz metodę zabiegu najbardziej odpowiednią w Twoim przypadku. Oczywiście później możesz jeszcze zmienić decyzję, nawet w trakcie rozmowy z lekarzem. Pamiętaj jednak, że w takim przypadku wykonanie zabiegu w tym samym dniu może już nie być możliwe i konieczne będzie umówienie nowego terminu wizyty. Być możesz będziesz musiała wówczas dłużej czekać na zabieg.

„Chciałam jeszcze tylko dodać, że w sposób, w jaki zajęto się mną w klinice, bardzo mi pomógł w przepracowaniu tej całej sytuacji i poradzeniu sobie z nią. To, co rzuciło mi się w oczy, to fakt, że nikt mnie nie oceniał i że czułam się chroniona. Bardzo Wam za to dziękuję!”

Przeczytaj o doświadczeniach innych kobiet

Higiena osobista

  • Weź prysznic w domu, przed przyjazdem do kliniki.
  • Masz piercing w języku lub genitaliach? Wyjmij go w domu (dotyczy wyłącznie metody próżniowej oraz zabiegu ambulatoryjnego).
  • Usuń biżuterię, w tym pierścionki.