NL EN FR DE PL
 

Informacje praktyczne

Na wizytę w naszej klinice przychodź zawsze dobrze przygotowana. Dopilnuj, by mieć przy sobie odpowiednie dokumenty i ubranie (w razie potrzeby). Jeżeli przyjeżdżasz na zabieg metodą próżniową lub ambulatoryjny w sedacji, koniecznie musisz być na czczo. Na 48 godzin przed zabiegiem nie możesz ponadto zażywać narkotyków ani pić alkoholu. Przez ostatnie 24 godziny przed zabiegiem nie możesz palić papierosów.

Wybór metody

Umawiając wizytę, chcielibyśmy wiedzieć, jaką metodę wybierasz. Uważnie przeczytaj zatem informacje na tej stronie internetowej, zanim zdecydujesz się do nas zadzwonić. W ten sposób wybierzesz metodę zabiegu najbardziej odpowiednią w Twoim przypadku. Oczywiście później możesz jeszcze zmienić decyzję, nawet w trakcie rozmowy z lekarzem. Pamiętaj jednak, że w takim przypadku wykonanie zabiegu w tym samym dniu może już nie być możliwe i konieczne będzie umówienie nowego terminu wizyty. Być możesz będziesz musiała wówczas dłużej czekać na zabieg.

„Chciałam jeszcze tylko dodać, że w sposób, w jaki zajęto się mną w klinice, bardzo mi pomógł w przepracowaniu tej całej sytuacji i poradzeniu sobie z nią. To, co rzuciło mi się w oczy, to fakt, że nikt mnie nie oceniał i że czułam się chroniona. Bardzo Wam za to dziękuję!”

Przeczytaj o doświadczeniach innych kobiet

Higiena osobista

  • Weź prysznic w domu, przed przyjazdem do kliniki.
  • Masz piercing w języku lub genitaliach? Wyjmij go w domu (dotyczy wyłącznie metody próżniowej oraz zabiegu ambulatoryjnego).
  • Usuń sztuczne paznokcie z co najmniej 1 palca (dotyczy wyłącznie metody próżniowej oraz zabiegu ambulatoryjnego).
Czy mój partner lub osoba towarzysząca może być obecna podczas zabiegu?

Partner lub osoba towarzysząca może uczestniczyć w rozmowie z lekarzem i badaniu wstępnym, a także w dodatkowej rozmowie z pielęgniarką. Lekarz będzie chciał jednak najpierw porozmawiać z Tobą na osobności. Partner ani osoba towarzysząca nie mogą być obecni podczas samego zabiegu.

A co z moją prywatnością?

Bardzo starannie przetwarzamy Twoje dane osobowe i udzielamy informacji rodzinie lub osobom znajomym wyłącznie, jeżeli wyraźnie się na to zgodzisz. Jeżeli na przykład wiesz, że któryś z członków Twojej rodziny lub znajomych będzie do nas dzwonić celem uzyskania informacji, musisz zgłosić to w rejestracji. Nie przekazujemy także żadnych danych dotyczących zabiegu Twojemu ubezpieczycielowi zdrowotnemu.