NL EN FR DE PL
 

Kliniki aborcyjne w Haarlemie i Amsterdamie

Kliniki aborcyjne w Haarlemie i Amsterdamie działają na mocy współpracy kliniki Beahuis & Bloemenhove i stowarzyszenia Stichting Abortuskliniek Amsterdam. Organizacja prowadzi obecnie dwie kliniki znajdujące się w regionie Haarlem (Heemstede) i we wschodnim Amsterdamie. Istniejemy od 1971 r. i słyniemy ze specjalistycznej pomocy w przypadku niechcianej ciąży w pierwszym i drugim trymestrze (do 22. tygodnia).

Misja i wizja

Kobietom, które zwracają się do nas po pomoc, oferujemy informacje, przeprowadzenie zabiegu i opiekę po jego wykonaniu. Chcemy przy tym nie tylko oferować rozwiązania krótkoterminowe, lecz także świadczyć pomoc z zakresu zapobiegania kolejnym niechcianym ciążom.

Nasza klinika należy do holenderskiego zrzeszenia szpitali o nazwie Nederlandse Vereniging van Ziekenhuizen (NVZ). Oprócz tego jesteśmy współzałożycielami europejskiej Międzynarodowej Federacji na Rzecz Aborcji i Antykoncepcji (FIAPAC). Jej zarząd i dyrekcja działają w oparciu o Kodeks Zarządzania w Branży Opieki Zdrowotnej, w którym zawarte są zasady dotyczące prawidłowego zarządzania, nadzoru i odpowiedzialności.

Zespół

W trakcie pobytu w naszej klinice nasze zespół wykwalifikowanych, doświadczonych lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników będzie do Twojej dyspozycji. Wszyscy nasi lekarze ukończyli specjalizację z zakresu przerywania ciąży i co roku przechodzą szkolenia. Pracują oni w oparciu o najnowsze wytyczne i metody, dzięki czemu masz pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony w sposób bezpieczny i sprawny. Do zabiegu przygotowują Cię nasze pielęgniarki, które asystują także lekarzom oraz dbają o Ciebie i opiekują się Tobą po zabiegu.