NL EN FR DE PL
 

Usunięcie ciąży w Holandii?

Jesteś zmuszona usunąć ciążę? W takim przypadku możesz zdecydować się na aborcję. W niektórych krajach aborcja jest zabroniona lub też dozwolona tylko na wczesnym etapie ciąży. Rozwiązaniem jest wówczas aborcja za granicą.
W celu usunięcia ciąży w Holandii możesz zwrócić się po pomoc do kliniki aborcyjnej Bloemenhove Amsterdam do 22. tygodnia ciąży. Ta wyspecjalizowana klinika działa już od ponad 40 lat, pomagając dziewczętom i kobietom z wielu krajów i w najróżniejszym wieku przerywać niechciane ciąże.

Przerwanie ciąży

W przypadku przerwania ciąży możliwe są różne rodzaje zabiegów. Pacjentka wraz z lekarzem z kliniki oferującej możliwość usunięcia ciąży w Holandii wybiera najbardziej odpowiedni dla siebie zabieg. Wszystkie rodzaje zabiegów wykonywane są ambulatoryjnie. Pacjentka nie zostaje w klinice na noc.

  • Poniżej 6 tygodnia i 2 dni: zabieg przywrócenia miesiączki
  • Od 5. do 9. tygodnia: pigułka aborcyjna
  • Od 5. do 12. tygodnia: metoda próżniowa
  • Od 13. do 22. tygodnia: zabieg ambulatoryjny

Pomagamy wszystkim kobietom, niezależnie od wieku i narodowości

W naszej klinice pomagamy dziewczętom i kobietom, które zaszły w niechcianą ciążę. Każda pacjentka uzyska u nas pomoc, niezależnie od wieku i narodowości. Masz 16 lub więcej? Możesz sama zdecydować, czy chcesz przerwać niechcianą ciążę. Jeżeli nie masz ukończonych 16 lat, wymagana jest zgoda rodziców. Nie masz możliwości uzyskania zgody od rodziców? Skontaktuj się z naszą kliniką.